ENBIOSIS WELLNESS GİRİŞ PAKETİ
Daha sağlıklı bir yaşama adım atmaya hazır mısın?

Hemen Satın Al

Mikrobiyom Analizi
Besin Skorları
Mikrobiyom Yaşı
Hastalık Yatkınlıkları

6 Haftalık Diyetisyen Desteği

WELLNESS
KİŞİYE ÖZEL
ABONELİK PAKETİ

Hemen Satın Al

Yılda 2 defa bağırsak bakteri analizi
Kişiselleştirilmiş beslenme programı
Aylık kişiye özel prebiyotik gönderimi

Aplikasyon üzerinden
Ayda 1 Diyetisyen Görüşmesi
7/24 Diyetisyen desteği

Örnek Mikrobiyom Analizi ve Beslenme Rehberini İncele

  DİYETİSYENİN YANINDA

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritması ile analiz ettiği bakterilerin kusursuz beslenmesi için gerekli besin skorlamasını sunar. Diyetisyenin, bu skorlar ile ihtiyacın olan dengeli beslenme rehberini senin için büyük bir titizlikle hazırlar. ENBIOSIS deneyimin boyunca, diyetisyenin seninle.

  SANA ÖZEL PREBİYOTİK

  ENBIOSIS gelişmiş teknolojisinin sana özel olarak ürettiği besin skorları ve diyetisyen desteği ile dengelenen mikrobiyomunu kusursuzlaştırmak için sana özel prebiyotik mikrobiyom analizi sonucu sonrasında gönderilecektir.

  WELLNESS GİRİŞ PAKETİ İLE DİYETİSYENİN YANINDA

  Mikrobiyom analiz raporunuza göre size özel ihtiyacınız olan besinlerle hazırlanmış, klinik durum değerlendirmenize uygun olarak tasarlanmış beslenme listeleri ile 6 hafta boyunca her hafta düzenli olacak şekilde detaylı takip edildiğiniz bir sistem.

  Yaşam kalitenize uygun olmasının yanında alternatifli besinlerle oluşturulmasından ötürü adaptasyon problemi yaşamayacağınız listeler hazırlanmakta ve bu listeler haftalık olarak tarafınıza iletilmektedir. Bakteri çeşitliliğinizi doğru besinlerle size özel hazırlanan bir plan doğrultusunda arttıracağınız ve bu sistemi yaşam tarzınıza kolayca entegre edebileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Yaşadığım şişkinlik, gaz şikayetlerinden dolayı bir sürü doktora gittim. Birkaç ilaç verip gönderdiler. Bir süre kullandım fakat etki etmedi. Tekrar doktora gittiğimde de yediklerine dikkat et dedi fakat hangi besini tüketeceğimi bilmediğim için sonuç alamadım. Daha sonra tesadüfen Enbiosis reklamını gördüm. Bilgi almak istedim ve sürece başladık. Yaptıkları analiz ile hangi besinleri tüketip tüketemeyeceğimi saptadılar. Diyetisyenim de bana listeler yazdı. Listelere tam uymamama rağmen şişkinlik gaz şikayetlerim geçti. Öncelikle diyetisyenime ve emeği geçen herkese teşekkür ederim!

  Evrim C.

  Gaz yüzünden geceleri uyuyamıyordum. Kalp krizi ile karıştıralacak şiddetle ağrı yüzünden sabahları çok yorgun uyanıyordum. Yemek yemeye bile korkar olmuştum. İnstagramdan Enbiosis’i görünce numaramı bıraktım aynı gün içerisinde beni aradılar. Instagramdan gördüğüm için başta emin olamadım ama şimdi iyi ki karşıma çıkmış diyorum. Bana bağırsaklarım hakkında detaylı bir analiz raporu çıkardılar. Buna göre verilen diyet listeleri ile birkaç haftada hem şikayetlerim azaldı hem de uykularım düzeldi. Teşekkürler Enbiosis...

  Onur P.

  6 yıldır kolesterol problemim var ve düzenli spor yapıp beslenmeme dikkat etmeme rağmen normal değerleri hiç görememiştim. Enbiosis ile sürecim bittiğinde kolesterol değerim normal aralığa gelmişti. Yıllardır beslenme şeklime dikkat etsem de kolesterolümün normal aralıkta olmaması herkesin kendine özgü beslenme şekli olması gerektiğinin kanıtıdır.

  Deren D.

  Covid döneminde evden çıkamadığım süreçte depresyon şikayetlerim çok artmıştı. Artık dışarı çıkmak istemiyordum. Duygu durumum sürekli değişiyordu. Arkadaşlarım ve ailem artık duruma el atmam gerektiğini söyledi ama ilaç kullanmak istemiyordum. İnternette araştırma yaparken bu şikayetlerimin kaynağın bağırsaklar olduğunu gördüm ve Enbiosis'i aradım. İlgi alakaları için teşekkür ederim. Siparişimden sonra hızlıca sürecime başladık ve hem hayat şeklim hem de duygu durumum çok olumlu bir şekilde değişti. En önemlisi bütün hizmetlerin kişiselleştirilmiş olması. Diyetisyenim de destek olduğu için hem beslenme tedavim hem de bana özel hazırladıkları prebiyotiklerim ile artık daha iyi hissediyorum.

  Ayşe M.

  Diyet sürecimde birçok diyet listesi denedim ve birçok diyetisyene gittim. Fakat listeleri uzun süreli yapamadım verdiğim kiloları da hep geri aldım. Enbiosis ile diyet yaptığımı bile hissetmeden 7 kilo verdim ve aylar geçmesine rağmen geri almadım. Diyetisyenim Buse hanıma ayrıca teşekkür ediyorum.

  Esra C.

  Her pazartesi tartılıp istediğim sonucu görememekten bıkmışken arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis’i aradım. Durumumu anlattığımda tek kilo vermeme değil hipotiroidime de yardımcı olabileceklerini söylediler. 6 haftalık diyet programım sonunda yıllardır kıramadığım direnç kilomu kırdım kan değerlerim düzeldi. Kilo vermede zorlanıyorsanız Enbiosis’i mutlaka aramalısınız.

  Dilek S.

  Küçüklükten beri bitmek bilmeyen egzama problemim vardı. Sürekli kaşınıyor dönem dönem şiddetli yanmalar oluyordu. En kötüsü de tabiki görüntüydü. Bir sürü ilaç, krem ve şampuan kullandım ama geçmedi. İnstagramda reklamlarını gördüğümde egzamanın sebebinin bağırsak dengesizliği olabileceği yazıyordu. Aldığım hizmetler birlikte kullandığım kremlere devam ettiğimde egzamam hiç bu kadar azalmamıştı. Hem hangi besinleri tüketmem gerektiğini öğrenmiş oldum hem de kendime özel prebiyotikler ile bağırsağımı sürekli beslemiş oldum.

  Elif C.

  Bir sürü ilaç kullanmama rağmen geçmeyen egzamam özellikle stresli dönemlerimde artıyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis sürecine başladım. Diyetisyenim raporlarımı detaylı bir şekilde anlattı ve tamamen bana özel olarak yazdığı ve her hafta yenilediği listeler ile sürece devam ettik.

  Mehtap Y.

  Eşimin uzun süredir devam eden cinsel isteksizliği vardı. Yaşadığı stresli hayat ve sindirim problemleri yüzünden bu şikayetler şiddetlenerek devam etti. Araştırdığımda bunun bağırsak sağlığı ile ilgili olduğunu gördüm. Eşimi ikna ettim ve sürece başladı. Yaptıkları analiz ile eşimin ihtiyaç besinlerini saptadılar. 6 hafta devam eden diyetisyen sürecinin ilk haftasında sonuçlar çok iyiydi. Biz de bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde çözülebileceğini düşünmemiştik.

  Burak M.

  Genel sağlığımda yaşadığım sıkıntılar artık cinsel yaşantımda da sorunlara sebep olmaya başlamıştı. Başta çok ciddiye almamıştım fakat şikayetlerim artarak devam etti. Denediğim yöntemler işe yaramadığı için de Enbiosis ile sürecime başladım. Çok büyük umutlar ile başlamama rağmen bu işin bağırsak sağlığı ile alakalı olduğunu öğrenmiş oldum. Teşekkürler Enbiosis!

  Kemal A.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.