Uyuyamıyorum diyenlerden misin?

Uykusuzluk gün içerisinde halsizliğe, yorgunluğa sebep olarak iş verimini düşürür ve seni hastalıklara karşı savunmasız hale getirir.

ENBIOSIS yapay zeka teknolojisi ile senin için uyku kaliteni skorlayarak kaliteli bir uyku çekebilmen için ihtiyacın olan besinleri senin için saptar. Kaliteli uykunun sırrı bağırsaklarında!

Formu doldurun müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayarak ENBIOSIS ve ürünlerimiz hakında bilgilendirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  WELLNESS

  Sağlıklı Bir Uyku İçin Wellness Paketini Deneyimle!

  Bağırsak sağlığın uyku kaliteni de etkilemekte. Wellness Paketi ile öncelikle uyku kalitenin durumunu sapta. Hem bağırsak sağlığını hem de uyku kaliteni düzenle. 

  Her adımda seninleyiz.

  DENEYENLERDEN DİNLİYORUZ!

  DENEYENLERDEN DİNLİYORUZ!

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Kendimi bildim bileli yatağa ilk yattığımda 1-2 saat sonra uykuya dalabiliyordum. Bu problem yüzünden sabahları kalkamıyordum ve kendimi çok yorgun hissediyordum. Uyku verimini besinlerin etkilediğini okuduğumda da araştırma yaptım ve ENBIOSIS'i buldum. Yaptıkları analizde uyku kalitesini skorladıklarını ve bana özel besinlerle bu sorunumu çözebileceklerini söylediler. 6 haftalık bana özel olan besinlerle başladığım diyet sürecinde ikinci haftada alarmsız uyanmaya başladım. Artık daha dinç ve enerjik hissediyorum.

  Aysel K.

  Uyku problemim yüzünden kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Ne kadar uyusam da hiç uyumamışım gibi güne başlıyordum. Bu durum artık günlük hayatımı etkiliyordu ben de bir arkadaşımın tavsiyesi ile enbiosisten paket satın aldım. Kargom diğer gün elime ulaştı ve sürece başlamadan diyetisyenim benimle tanıştı. Sürece başladığımızda da başta zor olacağını düşünmüştüm ama diyet yapıyor gibi bile hissetmedim. İlk haftadan yorgunluğum azalmıştı. İkinci haftadan da daha az uyumama rağmen kendimi daha iyi hissediyordum. Sosyal hayatım uyku düzenimle birlikte dengeye binmişti.

  Nagihan K.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.