ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE MİKROBİYOTAYI KEŞFEDİN!

Sağlık partnerlerimize mikrobiyom uygulamalarında önleyici ve tedavi çözümleri sunan Türkiye’deki ilk şirket olan ENBIOSIS her aşamada gelişmiş teknolojilerden destek alıyor.

ENBIOSIS bilim ve teknolojinin geldiği son noktada, geliştirdiği algoritmalar ile mikrobiyom dünyasına yönelik kapsamlı raporlar sunarak sindirim sistemi hastalıklarından obeziteye, cilt rahatsızlıklarından bağışıklık sistemi hastalıklarına kadar birçok kronik hastalığın tanı ve tedavisinde destek çözüm sağlıyor.

Siz de bu ailede yerinizi alarak danışanlarınıza/hastalarına mikrobiyom temelli kişiselleştirilmiş yaklaşımlar sağlayın, ENBIOSIS’in gelişmiş teknolojisinden faydalanın.

“HER AŞAMADA TEKNOLOJİDEN DESTEK ALIYORUZ”

Yaş Kimya
Analiz Laboratuvarı

Mikrobiyomu son teknoloji ile inceliyor, tercüme ediyor ve anlamlandırıyoruz. Moleküler düzeyde mikrobiyom bilgisi elde etmek ve gözlem yapabilmek için NGS (Next Generation Sequencing) teknolojisini kullanıyoruz.

Kuru
Laboratuvar

ENBIOSIS mikrobiyom hakkında derinlemesine bilgi elde edebilmek için sağlık informatiğini ve mikrobiyom biyoinformatiğini harmanlar. Bu aşamada ENBIOSIS algoritmaları devreye girer ve mikrobiyom kaynaklı sağlık sorunları için en etkili çözüm yolu ortaya konur.