Obezitenin Çözümü Bağırsaklarında Saklı!

Obeziteye sağlıklı ve kalıcı bir çözüm bulmak istiyorsan öncelikle bağırsak bakterilerini düzenlemen gerekmektedir. Karaciğer yağlanması, diyabet, kalp rahatsızlıkları gibi farklı birçok hastalığa sebebiyet verebilecek obezitenin asıl çözümü sana özel besinlerde!

ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile mikrobiyom çeşitliliğini doğru besinlerle arttırmanın yanı sıra, yağ metabolizmanda görevli olan bakterilerin durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin. Bağırsak bakterilerine özel besinlerle kolesterol seviyeni kontrol altına almak ve yatkın olduğun hastalıkların riskini azaltmak mümkün!

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  ENBFIT

  ENBFIT Paketi ile Obezite Artık Çözümsüz Değil!

  Obezitenin çözümü bağırsaklarında saklı. Bağırsak floranı ENBFIT Paketi ile dengele. Kalıcı kilo kontrolü için sana özel besinleri öğren ve kişiselleştirilmiş prebiyotikleri keşfet.

  Her adımda seninleyiz.

  ENBFIT ile Kilo Yönetimi

  Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
  PlayPlay
  Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
  PlayPlay
  geri
  ileri
  Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
  Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
  previous arrow
  next arrow

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Doğumdan sonra 30 kilo aldım. Diyetisyenlerle başladığım programlarda verdiğim kiloları hep geri aldım. Eski kıyafetlerimin içine giremedikçe artık psikolojim bozulmuştu. Daha sonrasında enbiosis ile tanıştım. Obezite ile ilgili paylaşımlarını görünce de son çare olarak yazdım. Detaylı bir şekilde bilgi aktardılar ve sürece başlamaya o an karar verdim. Diyetisyenimle sürece başladığımda başta gergindim.Tekrar aynı şeyleri yaşamak zorlanmak ve başa dönmek istemedim. İlgi alakası ve empatik yaklaşımı için öncelikle çok teşekkür ederim. Sundukları rapor sayesinde aç kalmadan bana özel besinlerle 12 kilo verdim. Listelerime devam ediyorum ve prebiyotiklerimi kullanarak kilo kontrolüne devam etmeye çalışıyorum.

  Gönül B.

  Obezite ile yıllardır savaşıyordum. En son ailemi mide küçültme ameliyatına ikna edecekken bu işlemi yaptırmamı istemedikleri için Enbiosis ilaçsız ve doğal bir çözüm diye son kez denememi istediler. Çok da istekli olmadan başladığım süreçte diyetisyenimle olan süreçte Enbiosis'in farkını görmüş oldum. Aylar geçmesine rağmen kilo vermem devam ediyor ve süreçte hiç zorlanmadan kilo verebiliyorum. Diyetisyenime teşekkür ederim.

  Aysel E.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.