ENBIOSIS LABORATUVAR

GENKÖK

ENBIOSIS, mikrobiyom analiz kitini Türkiye’de olduğu gibi dünyanın her yerine gönderebilmektedir. Bu sebeple Türkiye, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde laboratuvarları bulunmaktadır.

ENBIOSIS, Türkiye’de Erciyes Üniversitesi Genom ve Kök Hücre Merkezi’nin laboratuvarında kendi bünyesinde bulunan alanında uzman bilim insanları ile analizleri gerçekleştirmektedir.

GENKÖK & ENBIOSIS İş birliği

Eurofins

ENBIOSIS, Türkiye harici mikrobiyom analizlerini dünya çapında tanınan Eurofins Scientific Laboratuvarı’nda gerçekleştirmektedir. Eurofins Scientific sahip olduğu uzman ekibi ve geniş teknolojisi ile ilaç, gıda, çevre ve tarım ürünleri alanlarında analiz yapan uluslararası bir laboratuvar grubudur.

Eurofins Scientific, genomik araştırma alanındaki yüksek ürün kalitesi, müşteri odaklı hizmeti ve yenilikçi gelişmeleri sayesinde dünya çapında önde gelen genomik hizmet sağlayıcılarından biri olmuştur.

AKESOgen

Amerika’da, iyi klinik uygulamaları, iyi laboratuvar uygulamaları ve AB Klinik Araştırmalar Direktifi etrafında oluşturulmuş süreç ve prosedürlere sahip (CLIA uyumlu) AKESOgen adlı laboratuvarı kullanmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde, sağlık hizmetlerinde laboratuvar kalite güvencesi ve mükemmellik konusunda uluslararası kabul görmüş CAP Akreditasyonu sahip olan Agiomix adlı laboratuvarı kullanmaktadır.