Kalıcı Kilo
Kaybının Sırrı Bağırsaklarında!

Mikrobiyom dengeni sağlamadan yaptığın diyetler ile verdiğin kilolar seni sadece başlangıç kilona geri döndürür.

ÇÖZÜM BAĞIRSAKLARINDA! Bağırsak bakterilerin dengede değilken
uyguladığın diyetler ve verdiğin kilolar kalıcı olmaz.

Formu doldurun müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayarak ENBIOSIS ve ürünlerimiz hakında bilgilendirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  KALORİ SAYARAK KİLO VERME DÖNEMİ BİTTİ!

  Kalori sayarak uyguladığın kısıtlayıcı diyetler artık eskide kaldı. Kilo vermek için klişeler yerine kişiselleştirilmiş çözümlere ihtiyacın var. ENBIOSIS ile bu kalıplardan kurtul, sana özel olan çözümü öğren, vücudunu rakamlarla değil ihtiyacı olan besinlerle besle.

  ENBFIT

  ENBFIT Paketi ile Kalıcı Kilo Kontrolü Artık Çok Kolay!

  Verdiğin kiloları tekrar geri alıyorsan ya da kilo vermekte zorlanıyorum diyorsan çözümü doğru yerde aramıyorsun demektir. Sana özel besinler ile planlanan beslenme programı ve kişiselleştirilmiş prebiyotikler ile hayal ettiğin kiloya kavuş. 

  Her adımda seninleyiz.

  ENBFIT ile Kilo Yönetimi

  Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
  PlayPlay
  Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
  PlayPlay
  geri
  ileri
  Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
  Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
  previous arrow
  next arrow

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Diyet sürecimde birçok diyet listesi denedim ve birçok diyetisyene gittim. Fakat listeleri uzun süreli yapamadım verdiğim kiloları da hep geri aldım. Enbiosis ile diyet yaptığımı bile hissetmeden 7 kilo verdim ve aylar geçmesine rağmen geri almadım. Diyetisyenim Buse hanıma ayrıca teşekkür ediyorum.

  Esra C.

  Her pazartesi tartılıp istediğim sonucu görememekten bıkmışken arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis’i aradım. Durumumu anlattığımda tek kilo vermeme değil hipotiroidime de yardımcı olabileceklerini söylediler. 6 haftalık diyet programım sonunda yıllardır kıramadığım direnç kilomu kırdım kan değerlerim düzeldi. Kilo vermede zorlanıyorsanız Enbiosis’i mutlaka aramalısınız.

  Dilek S.

  Sonuç alır mıyım?

  ENBIOSIS, klinik olarak kanıtlanmış başarısı ile mikrobiyom dengeni düzenler ve birçok rahatsızlıkla etkin mücadele etmeni sağlayan çözümler üretir.

  Klinik testleri görüntüle
  Kullanıcı videolarını izle

  Ne kadar sürede sonuç alırım?

  ENBIOSIS, çözümlerinde sana özel besin skorları sunar. Özetle beslenme odaklı bir süreçtir. Ortalama 4-6 hafta arasında klinik olarak kanıtlanmış geri dönüş süreleri vardır.

  Klinik testleri görüntüle
  Kullanıcı videolarını izle

  Devamında ne yapmalıyım?

  Enbiosis, sana mikrobiyom dengeni kusursuz hale getirmen için gereken çözümü sunar. Yılda iki kez mikrobiyom analizini tekrar ederek, mükemmel dengeyi koruyabilirsin.

  Wellness çözümü

  ENBFIT PAKETİ İLE DİYETİSYENİN YANINDA

  Mikrobiyom analiz raporunuza göre size özel ihtiyacınız olan besinlerle hazırlanmış, klinik durum değerlendirmenize uygun olarak tasarlanmış beslenme listeleri ile 6 hafta boyunca her hafta düzenli olacak şekilde detaylı takip edildiğiniz bir sistem.

  Yaşam kalitenize uygun olmasının yanında alternatifli besinlerle oluşturulmasından ötürü adaptasyon problemi yaşamayacağınız listeler hazırlanmakta ve bu listeler haftalık olarak tarafınıza iletilmektedir. Bakteri çeşitliliğinizi doğru besinlerle size özel hazırlanan bir plan doğrultusunda arttıracağınız ve bu sistemi yaşam tarzınıza kolayca entegre edebileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.