ENBIOSIS İle Kalıcı Kilo Almak İmkansız Değil!

Bu zamana pek çok yol denedin, farklı pek çok girişimde bulundun ama istediğin kiloya bir türlü ulaşamadın mı? Bağırsaklarındaki bakterilerin florasında oluşacak bozulma, kilo almanı engelleyebilir.

ENBIOSIS sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile yüzbinlerce karmaşık ilişkiyi saniyeler içerisinde işleyerek kişinin bağırsak florasında meydana gelen tahribatları saptar ve yatkın olduğu hastalıkları erken dönemde tespit eder.

Formu doldurun müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayarak ENBIOSIS ve ürünlerimiz hakında bilgilendirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  ENBFIT

  Kilo almak için ENBFIT Paketi ile sana özel besinleri öğren!

  ENBIOSIS mikrobiyom analizi ile kilo ile ilişkili bakterilerinin durumunu öğren, sana özel olan gıdaları sapta, beslenme planını uzman diyetisyenler eşliğinde oluştur. Bağırsak floranı kişiselleştirilmiş prebiyotikler ile besleyerek istediğin kiloya ulaş. 

  Her adımda seninleyiz.

  ENBFIT ile Kilo Yönetimi

  Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
  PlayPlay
  Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
  PlayPlay
  geri
  ileri
  Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
  Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
  previous arrow
  next arrow

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Uzun yıllardır kilo almak için birçok şeye başvurdum.Yaptırdığım testler temiz çıktı ama ne kadar yesem de kilo alamıyordum. Instagram hesabı üzerinden enbiosisi gördüğümde kilo alma ile ilgili yardımcı olabileceklerini gördüm. Siparişimden 2 gün sonra sağlık kitim elime ulaştı. Ben de onlara gaita numunemi gönderdim ve sonuçlarım çıktığımda diyetisyenim bana özel diyet listeleri hazırladı. Kilo almak normalde çok zor bir işken zamanla kilo aldım ve kalıcı bir şekilde istediğim kiloya ulaştım.

  Banu E.

  Enbiosis'i internetten araştırma yaparken tesadüfen buldum. Yıllardır kilo almak için birçok doktor ve diyetisyene gittim fakat istediğim kiloya ulaşamadım. Son çare olarak Enbiosis’e ulaştım ve iş yerime bir sağlık kutusu gönderdiler.Yerlerine gitmeme gerek kalmadan numunemi gönderdim ve bana özel açtıkları sayfa üzerinden raporlarımı görebildim. İdeal kiloma ulaşabilmek için ihtiyacım olan besinler raporlarımda vardı. Bu şekilde diyetisyenimin yazdığı liste ile hiç almadığım kadar kilo alabildim. Birçok liste ve besin denememe rağmen istediğim kiloya ulaşamamışken bu listeler ve besinler bana özel olduğu için süreçte de hiç zorlanmadan kilo alabildim 😊 Hala listelerime devame diyorum. Hedeflediğim kiloya sadece 3 kilo kaldı. Teşekkürler Enbiosis 😊

  Duygu A.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.