İBS ile Mücadelende Artık Yalnız Değilsin!

Yaşadığımız çevre, beslenme alışkanlıklarımız, stres durumumuz, bilinçsiz antibiyotik kullanımımız bağırsağımızdaki bakterilerin dengesini bozar. Bağırsak florasındaki bu bozulma obezite, depresyon, diyabet, sindirim problemleri, kanser ve kalp hastalıkları gibi önemli sağlık problemlerine sebebiyet verir.

ENBIOSIS sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile yüzbinlerce karmaşık ilişkiyi saniyeler içerisinde işleyerek kişinin bağırsak florasında meydana gelen tahribatları saptar ve yatkın olduğu hastalıkları erken dönemde tespit eder.

Formu doldurun müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayarak ENBIOSIS ve ürünlerimiz hakında bilgilendirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  IBS İLE VEDALAŞ!

  IBS (Huzursuz bağırsak sendromu) nedir?
  PlayPlay
  IBS ile vedalaş...
  PlayPlay
  ENBIOSIS’i Doktorlardan Dinliyoruz
  PlayPlay
  ENBIOSIS IBS Klinik Çalışmasında Neler Yapıldı?
  PlayPlay
  ENBIOSIS İle Mikrobiyomunu Keşfet!
  PlayPlay
  geri
  ileri
  IBS (Huzursuz bağırsak sendromu) nedir?
  IBS ile vedalaş...
  ENBIOSIS’i Doktorlardan Dinliyoruz
  ENBIOSIS IBS Klinik Çalışmasında Neler Yapıldı?
  ENBIOSIS İle Mikrobiyomunu Keşfet!
  previous arrow
  next arrow

  IBS ÇÖZÜMÜ

  Huzursuz Bağırsak Sendromu (IBS) Sorununa Mükemmel Çözüm

  ENBIOSIS tarafından geliştirilen yapay zeka temelli bakteri analizi çözümü ile bağırsakların artık huzurlu!

  2000+

  Huzurlu Bağırsak

  IBS KLİNİK ÇALIŞMASI

  IBS KLİNİK ÇALIŞMASI

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Yaklaşık 10 yıldır IBS problemi ile uğraşıyorum. Doktorumun tavsiyesi ile ENBIOSIS ile tanışma fırsatı buldum. Mikrobiyom analizi sonrası geçirdiğim 6 haftalık süreç ile şişkinlik ve kabızlık problemimde iyileşmenin yanı sıra dinçlik kazandım. ENBIOSIS ailesine teşekkür ediyorum.

  Saadettin T.

  Çocukluğumdan beri bağırsak tembelliği ve gaz şikayetim olmuştur. ENBIOSIS ile ilk haftamdan itibaren tuvalet alışkanlığım düzene girdi; birkaç hafta içinde ise özellikle bel bölgemde belirgin bir incelme oldu. Ayrıca her yemekten sonra hissettiğim şişkinlik ve halsizlik hissi hemen hemen kalmadı. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum!

  Mehmet T.

  Uzun zamandır IBS problemiyle uğraşıyorum. Kaç doktor kaç hastane bir türlü doğru tanı ve tedavi uygulayamadiklari içinde günden güne rahatsızlığım artıp şiddetlenmişti. Ta ki sosyal medyada ENBIOSIS ile tanışana kadar. Evimden çıkmadan gönderilen kit le mikrobiyom analizim sonrasında 6 haftalık süreç ile şişkinlik kabızlık ağrı problemlerimde iyileşme sağlandı.Bunun yani sıra halsizlik bağışıklık sistemindeki düşüklük bile tedavi olarak yeniden hayata bağlanmam sağlandı. Her hafta başı özel olarak aranıp birebir ilgilendikleri bana özel tedavi uyguladıkları için ENBIOSIS Ailesine teşekkür ederim. Özellikle Diyetisyenim Yüsra Serdaroğlu beni yeniden hayata kavuşturdu. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

  Işıl Demirel

  2020 Aralık ayında tanıştım ENBIOSIS ailesi ile, tam da Covid-19 un hızla arttığı anda hiçbir hastane doktor gidemezken, yerimden kıpırdamadan bana gönderilen kit ile gaita örneği gönderip, 3 hafta sonra sonuçlar ile birlikte, diyetisyen desteği ile her hafta telefonda görüşerek ve bana özel düzenli değişen beslenme listesiyle, yolculuğum başlamış oldu. Adım adım vücudumdaki olumlu gelişmeleri farkettim, karın ağrısı, şişlik, gaz, ödem, uykusuzluk ve artan mutsuzluk, gerginlik halleri... Bunların hepsi diyetisyenimin ilgisi, özenle hazırladığı liste ve daha önce yemediğim pek çok besin ile hiç aç kalmadan, bana verdiği güven, sevecenlikle bütün problemlerimi aştım. Çok mutluyum. Yaşam kalitem arttı. Beslenmenin ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlamış oldum. Eğer benim gibi şikayetleriniz varsa mutlaka ama mutlaka ENBIOSIS ile tanışmalısınız... Çok teşekkür ederim ENBIOSIS ve sevgili diyetisyenim...

  Esma Kocabaş

  Basında Biz

  Büyük başarıya imza atıldı! Huzursuz Bağırsak Sendromu'nda%78 iyileşme

  Kolon kanseri dışkı örneklerinden %89 doğruluk değeri ile tespit edildi

  Kişiye özel tedavi yöntemleri artık hastanelerde

  Türkiye’nin ilk Mikrobiyom Teknoloji şirketinden "Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi"

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.