ENBIOSIS Yolculuğu

1

DEĞİŞİM BAŞLASIN

Size en uygun ENBIOSIS paketini sipariş edin. Size uygun olan paketi seçmek ve detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. ENBIOSIS, sağlık yolculuğunuz boyunca yanınızda.

2

SAĞLIK KİTİ

Evinize gönderdiğimiz sağlık kitinin içerisinde örnek alma çubukları ve koruyucu sıvı içeren bir tüp bulunmaktadır. Bu kit sayesinde evinizden çıkmanıza gerek kalmadan numunenizi bize iletebilirsiniz.

3

NUMUNE

Kutudan çıkan özel zarfa numune tüpünüzü yerleştirip bize geri göndermeniz yeterlidir.

4

DNA ANALİZİ

Geliştirdiğimiz DNA analiz yöntemi ile trilyonlarca bakteri türünü ve bakteri miktarlarını belirlemekteyiz. Bu detaylı analiz süreci yaklaşık 3 hafta sürmektedir. Mikrobiyom profilinizi net bir şekilde ortaya çıkartabiliyoruz.

5

YAPAY ZEKA

ENBIOSIS araştırmacıları tarafından geliştirilen benzersiz yapay zeka algoritması 60.000’den fazla veri içermektedir. Yapay zeka algoritmamız, toplumun genel profilini analiz eder ve sizin için en mükemmel besin skorlamasını yapar.

6

DİYETİSYEN DESTEĞİ

6 hafta süren beslenme yolculuğunuzda diyetisyenlerimiz besin skorlarınız ile size rehberlik edecek ve daha sağlıklı bir yaşam için yanınızda olacaklar.

7

SONUÇ

Bu yolculuk boyunca 2.000’den fazla danışanımızın yanında olduk. Danışanlarımız, beslenme programlarına uyum sağlamaları ile birlikte %80’in üzerinde bir başarı oranı sağlayarak kendileri için en mükemmel mikrobiyom dengesini yakalamayı başardılar.