ENBFIT KİLO YÖNETİMİ PAKETİ
Bu yaz ideal kilona ulaşmaya hazır mısın?

Hemen Satın Al

Mikrobiyom Analizi
Besin Skorları
Mikrobiyom Yaşı
Hastalık Yatkınlıkları

6 Haftalık Diyetisyen Desteği

ENBFIT ile Kilo Yönetimi

Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
PlayPlay
Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
PlayPlay
geri
ileri
Kilo yönetimi nasıl sağlanır? Kilo yönetimine uygun beslenme
Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet
previous arrow
next arrow

ENBFIT PAKETİ İLE DİYETİSYENİN YANINDA

Mikrobiyom analiz raporunuza göre size özel ihtiyacınız olan besinlerle hazırlanmış, klinik durum değerlendirmenize uygun olarak tasarlanmış beslenme listeleri ile 6 hafta boyunca her hafta düzenli olacak şekilde detaylı takip edildiğiniz bir sistem.

Yaşam kalitenize uygun olmasının yanında alternatifli besinlerle oluşturulmasından ötürü adaptasyon problemi yaşamayacağınız listeler hazırlanmakta ve bu listeler haftalık olarak tarafınıza iletilmektedir. Bakteri çeşitliliğinizi doğru besinlerle size özel hazırlanan bir plan doğrultusunda arttıracağınız ve bu sistemi yaşam tarzınıza kolayca entegre edebileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

Bağırsak Hastalıkları

Obezite ve Kilo Problemleri

Uyku Problemi

Cilt Hastalıkları

Güçsüz Bağışıklık Sistemi

Psikolojik Rahatsızlıklar

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Diyet sürecimde birçok diyet listesi denedim ve birçok diyetisyene gittim. Fakat listeleri uzun süreli yapamadım verdiğim kiloları da hep geri aldım. Enbiosis ile diyet yaptığımı bile hissetmeden 7 kilo verdim ve aylar geçmesine rağmen geri almadım. Diyetisyenim Buse hanıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Esra C.

Her pazartesi tartılıp istediğim sonucu görememekten bıkmışken arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis’i aradım. Durumumu anlattığımda tek kilo vermeme değil hipotiroidime de yardımcı olabileceklerini söylediler. 6 haftalık diyet programım sonunda yıllardır kıramadığım direnç kilomu kırdım kan değerlerim düzeldi. Kilo vermede zorlanıyorsanız Enbiosis’i mutlaka aramalısınız.

Dilek S.

Uzun yıllardır kilo almak için birçok şeye başvurdum.Yaptırdığım testler temiz çıktı ama ne kadar yesem de kilo alamıyordum. Instagram hesabı üzerinden enbiosisi gördüğümde kilo alma ile ilgili yardımcı olabileceklerini gördüm. Siparişimden 2 gün sonra sağlık kitim elime ulaştı. Ben de onlara gaita numunemi gönderdim ve sonuçlarım çıktığımda diyetisyenim bana özel diyet listeleri hazırladı. Kilo almak normalde çok zor bir işken zamanla kilo aldım ve kalıcı bir şekilde istediğim kiloya ulaştım.

Banu E.

Enbiosis'i internetten araştırma yaparken tesadüfen buldum. Yıllardır kilo almak için birçok doktor ve diyetisyene gittim fakat istediğim kiloya ulaşamadım. Son çare olarak Enbiosis’e ulaştım ve iş yerime bir sağlık kutusu gönderdiler.Yerlerine gitmeme gerek kalmadan numunemi gönderdim ve bana özel açtıkları sayfa üzerinden raporlarımı görebildim. İdeal kiloma ulaşabilmek için ihtiyacım olan besinler raporlarımda vardı. Bu şekilde diyetisyenimin yazdığı liste ile hiç almadığım kadar kilo alabildim. Birçok liste ve besin denememe rağmen istediğim kiloya ulaşamamışken bu listeler ve besinler bana özel olduğu için süreçte de hiç zorlanmadan kilo alabildim 😊 Hala listelerime devame diyorum. Hedeflediğim kiloya sadece 3 kilo kaldı. Teşekkürler Enbiosis 😊

Duygu A.

GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

1

ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

2

Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

3

Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

4

ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.