Egzama İle Mücadelende Yalnız Değilsin!

Yaşadığımız çevre, beslenme alışkanlıklarımız, stres durumumuz gibi pek çok etken bağırsağımızdaki bakterilerin dengesini bozar. Egzama gibi cilt rahatsızlıklarının da temelde bağırsak bakterilerinin dengesizliğinden kaynaklandığını biliyor muydun?

ENBIOSIS sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile yüzbinlerce karmaşık ilişkiyi saniyeler içerisinde işleyerek kişinin bağırsak florasında meydana gelen tahribatları saptar ve yatkın olduğu hastalıkları erken dönemde tespit eder.

Formu doldurun müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayarak ENBIOSIS ve ürünlerimiz hakında bilgilendirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  DENEYENLERDEN DİNLİYORUZ!

  DENEYENLERDEN DİNLİYORUZ!

  WELLNESS

  Kişiselleştirilmiş sağlık anahtarın

  Vücudunu dengede tutmak, en doğru şekilde beslenerek hastalıkların önüne geçmek, potansiyel riskleri keşfetmek ve önlem almak için eşsiz çözüm.

  Her adımda seninleyiz.

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Küçüklükten beri bitmek bilmeyenegzama problemim vardı. Sürekli kaşınıyor dönem dönem şiddetli yanmalar oluyordu. En kötüsü de tabiki görüntüydü. Bir sürü ilaç, krem ve şampuan kullandım ama geçmedi. İnstagramda reklamlarını gördüğümde egzamanın sebebinin bağırsak dengesizliği olabileceği yazıyordu. Aldığım hizmetler birlikte kullandığım kremlere devam ettiğimde egzamam hiç bu kadar azalmamıştı. Hem hangi besinleri tüketmem gerektiğini öğrenmiş oldum hem de kendime özel prebiyotikler ile bağırsağımı sürekli beslemiş oldum.

  Elif C.

  Bir sürü ilaç kullanmama rağmen geçmeyen egzamam özellikle stresli dönemlerimde artıyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis sürecine başladım. Diyetisyenim raporlarımı detaylı bir şekilde anlattı ve tamamen bana özel olarak yazdığı ve her hafta yenilediği listeler ile sürece devam ettik.

  Mehtap Y.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.