Crohn Hastalığını Yönetebilirsin!

Crohn Hastalığı bağırsak bakterilerinin dengesizliği ile yakından ilişkilidir. ENBIOSIS, dünyanın neresinde olursan ol, evine göndereceği analiz kitiyle bağırsaklarını keşfetmeni sağlamakla kalmıyor, bağırsak bakterilerini düzenleyip, her aşamada uzman ekibiyle senin yanında oluyor.

ENBIOSIS sahip olduğu yapay zeka teknolojisi ile yüzbinlerce karmaşık ilişkiyi saniyeler içerisinde işleyerek kişinin bağırsak florasında meydana gelen tahribatları saptar ve yatkın olduğu hastalıkları erken dönemde tespit eder.

Formu doldurun müşteri temsilcimiz sizi en kısa süre içerisinde arayarak ENBIOSIS ve ürünlerimiz hakında bilgilendirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  WELLNESS

  Kişiselleştirilmiş sağlık anahtarın

  Vücudunu dengede tutmak, en doğru şekilde beslenerek hastalıkların önüne geçmek, potansiyel riskleri keşfetmek ve önlem almak için eşsiz çözüm.

  Her adımda seninleyiz.

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Crohn teşhisimi yeni almışken doktorum bu işin en önemli kısmının beslenme şekli olduğunu söyledi. Bir süre şikayetlerim azalsın diye bazı besinleri tüketmeyi bıraktım fakat istediğim sonucu alamadım. Özellikle ishal ve gaz şikayetlerim çok şiddetlenebiliyordu. Ben de enbiosis wellness paketini alarak kendime özel besinleri öğrenmek ve bu beslenme şeklini düzenli hale getirmek istedim. Düşündüğümden daha da iyi sonuçlandı. Beni zorlayacak çok yasaklı bir liste vereceklerini zannederken diyet yaptığımı bile hissetmeden hem şikayetlerim azaldı.

  Sinem T.

  5 yıldır bu hastalığı yaşıyordum. İnternetten enbiosisi görünce bilgi almak istedim. Aynı gün içerisinde kitimi çıkarttılar ve diğer gün kargom elime ulaştı. Sürece başladığımızda 2. haftanın ortalarında yaşadığım şikayetlerin %80’i geçmişti.Karın ağrım,ishalim ve şişkinliğimden kurtulduğumdan beri artık daha rahatım.

  Tuğba F.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.