Cinsel İsteksizlik Neden Olur?

Cinsel isteksizliğine sağlıklı ve kalıcı bir çözüm bulmak istiyorsan öncelikle bağırsak bakterilerini düzenlemen gerekmektedir. Cinsel isteksizlik veya cinsel gücü artırmanın asıl çözümü sana özel besinlerde!

Yaşadığımız çevre, beslenme alışkanlıklarımız, stres durumumuz, bilinçsiz antibiyotik kullanımımız bağırsağımızdaki bakterilerin dengesini bozarak cinsel isteksizlik yaratır ve performansını etkiler.

ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile saptayabileceğin bağırsak sağlığın, stres durumun ve uyku kaliten sağlıklı bir cinsel hayatın anahtarı. Bağırsak yaşını sana özel besinler ile gençleştirerek sağlıklı cinselliğe ulaşabilirsin.

Sağlık Profesyoneli Ücretsiz Danışmanlık

Yaşadığınız rahatsızlıklar ve sürecimiz ile ilgili sağlık profesyonelimizden detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

  WELLNESS

  Kişiselleştirilmiş sağlık anahtarın

  Vücudunu dengede tutmak, en doğru şekilde beslenerek hastalıkların önüne geçmek, potansiyel riskleri keşfetmek ve önlem almak için eşsiz çözüm.

  Her adımda seninleyiz.

  ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

  Eşimin uzun süredir devam eden cinsel isteksizliği vardı. Yaşadığı stresli hayat ve sindirim problemleri yüzünden bu şikayetler şiddetlenerek devam etti. Araştırdığımda bunun bağırsak sağlığı ile ilgili olduğunu gördüm. Eşimi ikna ettim ve sürece başladı. Yaptıkları analiz ile eşimin ihtiyaç besinlerini saptadılar. 6 hafta devam eden diyetisyen sürecinin ilk haftasında sonuçlar çok iyiydi. Biz de bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde çözülebileceğini düşünmemiştik. 

  Burak M.

  Genel sağlığımda yaşadığım sıkıntılar artık cinsel yaşantımda da sorunlara sebep olmaya başlamıştı. Başta çok ciddiye almamıştım fakat şikayetlerim artarak devam etti. Denediğim yöntemler işe yaramadığı için de Enbiosis ile sürecime başladım. Çok büyük umutlar ile başlamama rağmen bu işin bağırsak sağlığı ile alakalı olduğunu öğrenmiş oldum. Teşekkürler Enbiosis! 

  Kemal A.

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ VE

  KUSURSUZ MİKROBİYOM DENGESİ İLE

  ÖNÜNE GEÇEBİLECEĞİN SORUNLAR

  Bağırsak Hastalıkları

  Obezite ve Kilo Problemleri

  Uyku Problemi

  Cilt Hastalıkları

  Güçsüz Bağışıklık Sistemi

  Psikolojik Rahatsızlıklar

  ENBIOSIS Mikrobiyom Analizi ile bağırsak skorlarını keşfet

  GELİŞMİŞ ENBIOSIS TEKNOLOJİSİ İLE SÜREÇ NASIL İŞLER?

  1

  ENBIOSIS Çözüm Kiti evine gönderilir. Zahmetsizce numune alır ve kiti bize ücretsiz gönderirsin.

  2

  Numunede bulunan bakterilerin DNA analizi yapılır ve bu data gelişmiş ENBIOSIS yazılımına yüklenir.

  3

  Gelişmiş ENBIOSIS yapay zeka algoritması kusursuz dengeyi sağlayacak besin skorlarını çıkartır.

  4

  ENBIOSIS gelişmiş yapay zeka algoritmasının gücüyle numuleri değerlendirip, 4 hafta içinde sonuçları paylaşır.