BAŞARI ÖYKÜLERİ

3.000+ MUTLU KULLANICI

ENBIOSIS kişiselleştirilmiş önerileri hayatları değiştirmeye devam ediyor.

3.000+ Mutlu Kullanıcı
PlayPlay
Bağışıklık, Mikrobiyom, Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #1
PlayPlay
Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet // Deneyenlerden Dinliyoruz #2
PlayPlay
Sindirim Sistemi, Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #3
PlayPlay
Gıda Hassasiyeti, Şişkinlik // Deneyenlerden Dinliyoruz #4
PlayPlay
Uyku Apnesi, Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #5
PlayPlay
Huzursuz Bağırsak Sendromu , Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #6
PlayPlay
Hazımsızlık, Şişkinlik // Deneyenlerden Dinliyoruz #7
PlayPlay
geri
ileri
3.000+ Mutlu Kullanıcı
Bağışıklık, Mikrobiyom, Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #1
Kilo Problemi, Dengesiz beslenme, Diyet // Deneyenlerden Dinliyoruz #2
Sindirim Sistemi, Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #3
Gıda Hassasiyeti, Şişkinlik // Deneyenlerden Dinliyoruz #4
Uyku Apnesi, Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #5
Huzursuz Bağırsak Sendromu , Bağırsak Bakterileri // Deneyenlerden Dinliyoruz #6
Hazımsızlık, Şişkinlik // Deneyenlerden Dinliyoruz #7
previous arrow
next arrow

Kullanıcı Deneyimleri

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Yaklaşık 10 yıldır IBS problemi ile uğraşıyorum. Doktorumun tavsiyesi ile ENBIOSIS ile tanışma fırsatı buldum. Mikrobiyom analizi sonrası geçirdiğim 6 haftalık süreç ile şişkinlik ve kabızlık problemimde iyileşmenin yanı sıra dinçlik kazandım. ENBIOSIS ailesine teşekkür ediyorum.

Saadettin T.

Çocukluğumdan beri bağırsak tembelliği ve gaz şikayetim olmuştur. ENBIOSIS ile ilk haftamdan itibaren tuvalet alışkanlığım düzene girdi; birkaç hafta içinde ise özellikle bel bölgemde belirgin bir incelme oldu. Ayrıca her yemekten sonra hissettiğim şişkinlik ve halsizlik hissi hemen hemen kalmadı. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum!

Mehmet T.

Uzun zamandır IBS problemiyle uğraşıyorum. Kaç doktor kaç hastane bir türlü doğru tanı ve tedavi uygulayamadiklari içinde günden güne rahatsızlığım artıp şiddetlenmişti. Ta ki sosyal medyada ENBIOSIS ile tanışana kadar. Evimden çıkmadan gönderilen kit le mikrobiyom analizim sonrasında 6 haftalık süreç ile şişkinlik kabızlık ağrı problemlerimde iyileşme sağlandı.Bunun yani sıra halsizlik bağışıklık sistemindeki düşüklük bile tedavi olarak yeniden hayata bağlanmam sağlandı. Her hafta başı özel olarak aranıp birebir ilgilendikleri bana özel tedavi uyguladıkları için ENBIOSIS Ailesine teşekkür ederim. Özellikle Diyetisyenim Yüsra Serdaroğlu beni yeniden hayata kavuşturdu. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Işıl Demirel

2020 Aralık ayında tanıştım ENBIOSIS ailesi ile, tam da Covid-19 un hızla arttığı anda hiçbir hastane doktor gidemezken, yerimden kıpırdamadan bana gönderilen kit ile gaita örneği gönderip, 3 hafta sonra sonuçlar ile birlikte, diyetisyen desteği ile her hafta telefonda görüşerek ve bana özel düzenli değişen beslenme listesiyle, yolculuğum başlamış oldu. Adım adım vücudumdaki olumlu gelişmeleri farkettim, karın ağrısı, şişlik, gaz, ödem, uykusuzluk ve artan mutsuzluk, gerginlik halleri... Bunların hepsi diyetisyenimin ilgisi, özenle hazırladığı liste ve daha önce yemediğim pek çok besin ile hiç aç kalmadan, bana verdiği güven, sevecenlikle bütün problemlerimi aştım. Çok mutluyum. Yaşam kalitem arttı. Beslenmenin ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlamış oldum. Eğer benim gibi şikayetleriniz varsa mutlaka ama mutlaka ENBIOSIS ile tanışmalısınız... Çok teşekkür ederim ENBIOSIS ve sevgili diyetisyenim...

Esma Kocabaş

Basında Biz

Büyük başarıya imza atıldı! Huzursuz Bağırsak Sendromu'nda%78 iyileşme

Kolon kanseri dışkı örneklerinden %89 doğruluk değeri ile tespit edildi

Kişiye özel tedavi yöntemleri artık hastanelerde

Türkiye’nin ilk Mikrobiyom Teknoloji şirketinden "Kişiselleştirilmiş Beslenme Rehberi"

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Kabızlıkla ilgili denemediğim hiçbir şey kalmamıştı. İlaçlar, kuru kayısılar, çaylar.. Ama hepsi bir süre iyi geldikten sonra artık işe yaramamaya başladı. O kadar şişkinlik yaratıyordu ki hiçbir şey yemesem bile karnım hamile gibiydi. Sonrasında instagramdan Enbiosis karşıma çıktı. Hepsine çok teşekkür ederim. Sayelerinde 10 günde bir tuvalete çıkarken her gün tuvalete çıkabiliyorum hem de hiçbir ilaç kullanmak zorunda kalmadan.

Mahmut A.

Uzun süreli yaşadığım kabızlıktan dolayı hemoroid problemim de şiddetlenmişti. Uzun saatler tuvalette kalsam da tam olarak dışkılama yapamıyordum. Doktoruma gittiğimde bana Enbiosis’ten bahsetti. Yönlendirmesi ile birlikte Enbiosis sürecime başladım. Yaşadığım ağrılı dışkılama, şişkinlik, kabızlık şikayetlerim fazlasıyla azaldı ve artık daha rahat tuvalete çıkabiliyorum. En çok da artık yemek tercihlerimi nasıl yapacağımı öğrenmek ve bana iyi gelen besinleri öğrenmekten mutluyum. Teşekkürler Enbiosis.

Yağmur K.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Yaşadığım şişkinlik, gaz şikayetlerinden dolayı bir sürü doktora gittim. Birkaç ilaç verip gönderdiler. Bir süre kullandım fakat etki etmedi. Tekrar doktora gittiğimde de yediklerine dikkat et dedi fakat hangi besini tüketeceğimi bilmediğim için sonuç alamadım. Daha sonra tesadüfen Enbiosis reklamını gördüm. Bilgi almak istedim ve sürece başladık. Yaptıkları analiz ile hangi besinleri tüketip tüketemeyeceğimi saptadılar. Diyetisyenim de bana listeler yazdı. Listelere tam uymamama rağmen şişkinlik gaz şikayetlerim geçti. Öncelikle diyetisyenime ve emeği geçen herkese teşekkür ederim!

Evrim C.

Gaz yüzünden geceleri uyuyamıyordum. Kalp krizi ile karıştıralacak şiddetle ağrı yüzünden sabahları çok yorgun uyanıyordum. Yemek yemeye bile korkar olmuştum. İnstagramdan Enbiosis’i görünce numaramı bıraktım aynı gün içerisinde beni aradılar. Instagramdan gördüğüm için başta emin olamadım ama şimdi iyi ki karşıma çıkmış diyorum. Bana bağırsaklarım hakkında detaylı bir analiz raporu çıkardılar. Buna göre verilen diyet listeleri ile birkaç haftada hem şikayetlerim azaldı hem de uykularım düzeldi. Teşekkürler Enbiosis...

Onur P.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Doğumdan sonra 30 kilo aldım. Diyetisyenlerle başladığım programlarda verdiğim kiloları hep geri aldım. Eski kıyafetlerimin içine giremedikçe artık psikolojim bozulmuştu. Daha sonrasında enbiosis ile tanıştım. Obezite ile ilgili paylaşımlarını görünce de son çare olarak yazdım. Detaylı bir şekilde bilgi aktardılar ve sürece başlamaya o an karar verdim. Diyetisyenimle sürece başladığımda başta gergindim.Tekrar aynı şeyleri yaşamak zorlanmak ve başa dönmek istemedim. İlgi alakası ve empatik yaklaşımı için öncelikle çok teşekkür ederim. Sundukları rapor sayesinde aç kalmadan bana özel besinlerle 12 kilo verdim. Listelerime devam ediyorum ve prebiyotiklerimi kullanarak kilo kontrolüne devam etmeye çalışıyorum.

Gönül B.

Obezite ile yıllardır savaşıyordum. En son ailemi mide küçültme ameliyatına ikna edecekken bu işlemi yaptırmamı istemedikleri için Enbiosis ilaçsız ve doğal bir çözüm diye son kez denememi istediler. Çok da istekli olmadan başladığım süreçte diyetisyenimle olan süreçte Enbiosis'in farkını görmüş oldum. Aylar geçmesine rağmen kilo vermem devam ediyor ve süreçte hiç zorlanmadan kilo verebiliyorum. Diyetisyenime teşekkür ederim.

Aysel E.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Eşimin uzun süredir devam eden cinsel isteksizliği vardı. Yaşadığı stresli hayat ve sindirim problemleri yüzünden bu şikayetler şiddetlenerek devam etti. Araştırdığımda bunun bağırsak sağlığı ile ilgili olduğunu gördüm. Eşimi ikna ettim ve sürece başladı. Yaptıkları analiz ile eşimin ihtiyaç besinlerini saptadılar. 6 hafta devam eden diyetisyen sürecinin ilk haftasında sonuçlar çok iyiydi. Biz de bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde çözülebileceğini düşünmemiştik. 

Burak M.

Genel sağlığımda yaşadığım sıkıntılar artık cinsel yaşantımda da sorunlara sebep olmaya başlamıştı. Başta çok ciddiye almamıştım fakat şikayetlerim artarak devam etti. Denediğim yöntemler işe yaramadığı için de Enbiosis ile sürecime başladım. Çok büyük umutlar ile başlamama rağmen bu işin bağırsak sağlığı ile alakalı olduğunu öğrenmiş oldum. Teşekkürler Enbiosis! 

Kemal A.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Covid döneminde evden çıkamadığım süreçte depresyon şikayetlerim çok artmıştı. Artık dışarı çıkmak istemiyordum. Duygu durumum sürekli değişiyordu. Arkadaşlarım ve ailem artık duruma el atmam gerektiğini söyledi ama ilaç kullanmak istemiyordum. İnternette araştırma yaparken bu şikayetlerimin kaynağın bağırsaklar olduğunu gördüm ve Enbiosis'i aradım. İlgi alakaları için teşekkür ederim. Siparişimden sonra hızlıca sürecime başladık ve hem hayat şeklim hem de duygu durumum çok olumlu bir şekilde değişti. En önemlisi bütün hizmetlerin kişiselleştirilmiş olması. Diyetisyenim de destek olduğu için hem beslenme tedavim hem de bana özel hazırladıkları prebiyotiklerim ile artık daha iyi hissediyorum.

Ayşe M.

Eşimin yaşadığı iş stresi git gide artmıştı ve daha mutsuz bir insana dönüşmüştü. Bu yüzden bir arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis'i ona anlattım. Sürece başladı ve başta çok da ikna olmamasına rağmen zamanla aradaki farkı kendi de gördü. Daha sakin tepkiler vermeye başlamıştı ve hayatını düzene oturmuştui.Stresi artık daha rahat yönetiyordu. Ben de ondan sonra sağlığım için Enbiosis'le sürece başladım ve şuan sonuçlarımın çıkmasını bekliyorum. Sürecim için çok heyecanlıyım.

Murat D.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

6 yıldır kolesterol problemim var ve düzenli spor yapıp beslenmeme dikkat etmeme rağmen normal değerleri hiç görememiştim. Enbiosis ile sürecim bittiğinde kolesterol değerim normal aralığa gelmişti. Yıllardır beslenme şeklime dikkat etsem de kolesterolümün normal aralıkta olmaması herkesin kendine özgü beslenme şekli olması gerektiğinin kanıtıdır.

Deren D.

Ailemde de genetik olarak kolesterol olduğu için değerlerim sürekli yüksek çıkıyordu. Düzenli spor yapan ve sebze ağırlıklı beslenen biri olsam düzenli kontrollerimde kolesterolüm normal aralıkta çıkmıyordu. Enbiosis'in 6 haftalık diyet sürecinden sonra kolesterolüm ilk kez düşmüştü.

Burak E.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Küçüklükten beri bitmek bilmeyenegzama problemim vardı. Sürekli kaşınıyor dönem dönem şiddetli yanmalar oluyordu. En kötüsü de tabiki görüntüydü. Bir sürü ilaç, krem ve şampuan kullandım ama geçmedi. İnstagramda reklamlarını gördüğümde egzamanın sebebinin bağırsak dengesizliği olabileceği yazıyordu. Aldığım hizmetler birlikte kullandığım kremlere devam ettiğimde egzamam hiç bu kadar azalmamıştı. Hem hangi besinleri tüketmem gerektiğini öğrenmiş oldum hem de kendime özel prebiyotikler ile bağırsağımı sürekli beslemiş oldum.

Elif C.

Bir sürü ilaç kullanmama rağmen geçmeyen egzamam özellikle stresli dönemlerimde artıyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis sürecine başladım. Diyetisyenim raporlarımı detaylı bir şekilde anlattı ve tamamen bana özel olarak yazdığı ve her hafta yenilediği listeler ile sürece devam ettik.

Mehtap Y.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Uzun yıllardır kilo almak için birçok şeye başvurdum.Yaptırdığım testler temiz çıktı ama ne kadar yesem de kilo alamıyordum. Instagram hesabı üzerinden enbiosisi gördüğümde kilo alma ile ilgili yardımcı olabileceklerini gördüm. Siparişimden 2 gün sonra sağlık kitim elime ulaştı. Ben de onlara gaita numunemi gönderdim ve sonuçlarım çıktığımda diyetisyenim bana özel diyet listeleri hazırladı. Kilo almak normalde çok zor bir işken zamanla kilo aldım ve kalıcı bir şekilde istediğim kiloya ulaştım.

Banu E.

Enbiosis'i internetten araştırma yaparken tesadüfen buldum. Yıllardır kilo almak için birçok doktor ve diyetisyene gittim fakat istediğim kiloya ulaşamadım. Son çare olarak Enbiosis’e ulaştım ve iş yerime bir sağlık kutusu gönderdiler.Yerlerine gitmeme gerek kalmadan numunemi gönderdim ve bana özel açtıkları sayfa üzerinden raporlarımı görebildim. İdeal kiloma ulaşabilmek için ihtiyacım olan besinler raporlarımda vardı. Bu şekilde diyetisyenimin yazdığı liste ile hiç almadığım kadar kilo alabildim. Birçok liste ve besin denememe rağmen istediğim kiloya ulaşamamışken bu listeler ve besinler bana özel olduğu için süreçte de hiç zorlanmadan kilo alabildim 😊 Hala listelerime devame diyorum. Hedeflediğim kiloya sadece 3 kilo kaldı. Teşekkürler Enbiosis 😊

Duygu A.

ENBIOSIS ile Hayatı Değişenler

Diyet sürecimde birçok diyet listesi denedim ve birçok diyetisyene gittim. Fakat listeleri uzun süreli yapamadım verdiğim kiloları da hep geri aldım. Enbiosis ile diyet yaptığımı bile hissetmeden 7 kilo verdim ve aylar geçmesine rağmen geri almadım. Diyetisyenim Buse hanıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Esra C.

Her pazartesi tartılıp istediğim sonucu görememekten bıkmışken arkadaşımın tavsiyesi ile Enbiosis’i aradım. Durumumu anlattığımda tek kilo vermeme değil hipotiroidime de yardımcı olabileceklerini söylediler. 6 haftalık diyet programım sonunda yıllardır kıramadığım direnç kilomu kırdım kan değerlerim düzeldi. Kilo vermede zorlanıyorsanız Enbiosis’i mutlaka aramalısınız.

Dilek S.